Torben Ebbesen (f. Haderslev 1945)
Pia Andersen (f. Frederikshavn 1960, Danmark,1985-)
Kompositioner. Sign. Torben Ebbesen -85, XI/XVIII og Andersen, 147/150. To litografier i farver. Bladstørrelse 75,5×55,5 og 56,5×76,5. U.r. (2)
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018