12137/​43

Flemming Kokholm (f. Århus 1949)

“Hos fiskerne, Van Thiet”. Begge sign. på bagsiden Kokholm. To olie på lærred. 80 × 60. (2)

Sælger oplyser

Behov for let overfladerensning.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.500–2.000 kr

Hammerslag

1.200 kr

1.200 kr
(Autobud) 1.150 kr
1.100 kr
(Autobud) 1.000 kr
950 kr
900 kr
850 kr
800 kr
750 kr