2033/234
Græsk ikon, fremstilling med to helgener. Tempera på træpanel. 19/20. årh. 46×34.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag