2124/7554
Malene Landgreen (f. København 1962)
To kompositioner. Sign. Malene Landgreen 06, 9/18 samt 16/18. Litografier i farver. Bladstørrelse 76×55. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud