2104/892
Dansk snedkermester
LP reol af mahogni. Front med to skuffer, hylder og LP opbevaring. H. 62.5. W. 65. D. 41.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag. Top ujævnt falmet. Senere monteret med elkontakt bagpå.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag