2440/919
Ubekendt møbeldesign
Sammenklappelig dækstol med stel af bøg, sæde og ryg med fransk flet. L. 140.
Erhvervet hos Thorsen Møbler.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering