2437/​256

Et par kvadratiske borde af orientalsk træsort, gennembrudt sarg med ornamentik. Kina. 20. årh. H. 80. D. 48. B. 48. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?