2437/257
To Heiberglamper af turkis opalineglas med monteringer af messing. 19. årh. H. inkl. fatning 75 og 76. (2)
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mindre uregelmæssigheder. Undersøgt med monteringer uden garanti for skjulte fejl.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud