2031/768
Ubekendt design
Standerlampe af teak og messing med finéret skærm. 1960'erne. H. 147.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle finérskader. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud