2439/898
Renate Müller (f. 1945)
Terapi gås af hessian og blåt og rødt skind. Udført hos H. Josef Leven KG/Sonneberg, ca. 1970. H. 59. L. 50. B. 35.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. september 2024
Vurdering
Hammerslag