2044/842
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Komposition. Sign. Lemmerz 96, EA. Litografi i farver. Bladstørrelse 35,5×49,5. Uindrammet.
Papiret er lettere gulnet. Håndteringsmærker. Nogle mindre folder i kanten.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag