2125/64
August Fischer (f. København 1854, d. sst. 1921)
Byparti fra Italien. Sign. Aug. Fischer, 1890. Olie på lærred. 56×66.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
41 bud