2031/140
Victoriansk Bachelor's wardrobe af mahogni, buet front med to låger og fire skuffer. 19. årh. H. 222. B. 129. D. 70.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Manglende låse i to skuffer. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag