2031/​140

Victoriansk Bachelor's wardrobe af mahogni, buet front med to låger og fire skuffer. 19. årh. H. 222. B. 129. D. 70.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Manglende låse i to skuffer. Nøgle medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK