2427/​41

Klapbord af bemalet træ. Barok form, 20. årh. H. 76. B. 110. D. 52. Diam. 104.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bemalet.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?