2427/41
Klapbord af bemalet træ. Barok form, 20. årh. H. 76. B. 110. D. 52. Diam. 104.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bemalet.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 (Autobud) | ||
1067519 | ||
853141 | ||
1067519 | ||
853141 |