12022/​189

Manglebræt af træ med greb i form af dobbelthest og rigt udskåret med karvesnit, derudover medfølgende rullestok. L. 90 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag