12022/189
Manglebræt af træ med greb i form af dobbelthest og rigt udskåret med karvesnit, derudover medfølgende rullestok. L. 90 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag