2049/294
Et par Charles X form stager af forgyldt bronze, kannelerede stammer på trepas fodstykker. 20. årh. H. 30 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud