2013/65
Orientalsk tæppe i Persisk Ziegler design. 21. årh.(aldrig anvendt). 255×159.(No number)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag