2103/72
Antageligt Mexikansk isspand og -tang af sterlingsølv. 20. årh. Vægt ca. 1035 g. H. 16. Diam. 17,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud