2425/192
Fire kinesiske plaketter af porcelæn med personscenerier. 20. årh. Indrammede. Lysmål 31×22 cm, Rammer 40×30 cm. (4)
Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl. Dog er en plakette knækket over. En ramme mangler dele af ben montering.
Vurdering
Hammerslag
11 bud