Foto endnu ikke klar
895/3
Niels Bredal (f. København 1841, d. sst. 1888)
Torveplads i Sulmena i Abruzzo i Italien. Sign. N. Bredal. Olie på lærred. 28×36.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag