2004/​256 Samling divese legetøjstog af forskellige mærker heriblandt Bing og Märklin bestående af fem lokomotiver 17 vogne inklusive tendere samt skinner og huse.

Be­skriv­el­se

Samling divese legetøjstog af forskellige mærker heriblandt Bing og Märklin bestående af fem lokomotiver 17 vogne inklusive tendere samt skinner og huse.

Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Parts missing.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.