2004/​256

Samling divese legetøjstog af forskellige mærker heriblandt Bing og Märklin bestående af fem lokomotiver 17 vogne inklusive tendere samt skinner og huse.

Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Parts missing.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK