2048/62
En firetrins flytbar bibliotekstrappe med balusterformede ben. England. 20. årh. H. 124. B. 43.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag