2048/​62

En firetrins flytbar bibliotekstrappe med balusterformede ben. England. 20. årh. H. 124. B. 43.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
2.900 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK