12137/68
Konsolur af bronze, rigt støbt med rocailler og bladværk, emaljeret urskive. 19. årh.s slutning. H. 46.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Pendul medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud