2111/206
Giovanni Battista Piranesi, 19. årh.
“Veduta degli Avanzi del Tablino della Casa Aurea di Nerone”. Radering. Bladstørrelse 50×63,5. Uindrammet.
Mindre overfladeridser og smuds.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud