2427/712
Dansk design
Et par væglamper af teak med skærme af hvid akryl. 1960'erne. H. 27. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
915297 |