2439/​137

Koreansk kommode af poleret træ med håndtag af messing, front med skuffer og døre indlagt med rodtræ. 20. årh.s første halvdel. H. 93. B. 99. D. 44.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle og lås medfølger.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

946157 (Autobud) 1.250 DKK
107745 1.200 DKK
946157 1.150 DKK
107745 1.100 DKK
946157 1.050 DKK
107745 1.000 DKK