1946/852
Norsk design
Et par bordlamper af messing. Udført hos MS belysning. H. inkl. skærmhus 85. (2)
Almindelig brugspatina, herunder overfladeridser og mærker. Nogle steder med overflade slitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
30 bud