2039/905
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærme med større buler, skævheder og afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud