2439/9088
“Jasmine” taske af gult Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og lilla ruskindsfor. H. 19 x B. 32 x D. 9 cm. 1998.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på hanke. En lys plet på Epi læder foran. God stand indvendigt uden tegn på slid. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag