2108/540
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Figurkomposition. Sign. Kvium 08. Vandfarve og gouache på akvarelpapir. Bladstørrelse 24,5×24,5.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud