2050/​8566

Russisk ikon, fremstilling med to helgener. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×25,5.

Slidt overflade. Ridser og mærker.

Russisk tema, 7. december 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag