Foto endnu ikke klar
2012/9087
Et par svenske rokoko spejle af forgyldt træ, begge med portalformet top udskåret med kartouche, rocailler og bladværk. 18. årh.s midte. H. 142. B. 54. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected, 16. marts 2020
Vurdering
Hammerslag