2131/96
Kinesisk penselvasker af blanc de chine, dekoreret med indridset ornamentik. Mærket Kangxi, 20. årh. H. 8.
Overfladeridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag