2432/7551
Otto H. Svensson (f. Holbæk 1917, d. 2004)
Uden titel. Sign. Otto H.S. samt på bagsiden Otto H. Svensson. Olie på lærred. 38×46.
Enkelte krakeleringer.
Konkret Kunst, 6. august 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud