2445/889
Dansk møbeldesign
Lænestol med ben af mahogni, betrukket med brunt skind. 1940–50'erne.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker på ben. Nybetrukket.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
924384 | ||
900890 | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 (Autobud) | ||
924384 | ||
900890 | ||
807332 |