2436/221
Fad af fajance, dekoreret i farver med blomster og ranker, sign. DP/CB, Coburg? 18. årh.s slutning. Diam. 35 cm.
Gennemgående revne og reparation.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag