1947/457
Dansk almue barok vægskab af bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 75. B. 52. D. 24.
Brugsslitage og alderstegn. Liste i højre side (øverst) fornyet. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag