324/30
“Syveren”. En barstol med stel af forkromet stål. Sæde samt ryg betrukket med brunt skind. Model 3197. Udført og mærket hos Fritz Hansen. Sædehøjde: 76.
A2/275
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Plastikkapsel under sæde mangler.
Tvangssalg, 5. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud