2023/56
To østrigske stole af nøddetræ med monteringer af bronze. Rococo stil. Ca. 1900. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag