1635/6
Fransk skab med vitrine overdel af mahogani og Vernis Martin, beslag af forgyldt bronze. 20. årh.s begyndelse. H. 200. B. 69. D. 42.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle og glashylder medfølger.
Ældre malerier og møbler, 29. august 2016
Vurdering
Hammerslag
48 bud