2141/​9179

Et par franske Napoloen III prydvaser af rød marmor med montering af forgyldt bronze. 19. årh.s slutning. H. 60. (2)

Vaserne er i god stand, almindelig brugsslitage.

Selected, 11. oktober 2021

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag

15.000 DKK

15.000 DKK