2141/9179
Et par franske Napoloen III prydvaser af rød marmor med montering af forgyldt bronze. 19. årh.s slutning. H. 60. (2)
Vaserne er i god stand, almindelig brugsslitage.
Selected, 11. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag