1835/​14

Fransk standerlampe af forgyldt og patineret bronze med fire lysarme monteret til el. 20. årh H. 190.

Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 27. august 2018

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK