2007/2062
Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster 30. Mekanisk værk med manuelt optræk. Lys urskive med forgyldte visere og timemarkører. Monteret med senere flex rem af stål. Urets diam. 34 mm. 1952.
Original æske og certifikat medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret går ikke. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 12. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud