12013/​83

Kamfertræskiste af rigt udskåret træ. Kina, 20. årh. H. 49. L. 68. D. 30.

Brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag