12013/83
Kamfertræskiste af rigt udskåret træ. Kina, 20. årh. H. 49. L. 68. D. 30.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
Brugsslitage.