2031/875
Ubekendt designer
Klinikbord af forkromet og grålakeret metal, monteret på hjul, front med seks skuffer. H. 85. L. 94. B. 49.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Rust.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud