2032/676
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Fire kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 32×24. (4)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud