2440/804
Evald Nielsen (f. Stubbekøbing 1879, d. Frederiksberg 1958)
“No. 3”. Bestikdele af sterlingsølv. 20. årh. Vægt ca. 408 g. (7)
2 middagsskeer, 2 kompotskeer, 1 flødeske, 1 sauceske, 1 serveringsske.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
1139403 | ||
801465 | ||
862265 | ||
873649 |